Film Factory Studio – Brzmi świetnie!

Film Factory Studio to profesjonalne studio dźwiękowe znajdujące się w pięknej, zabytkowej kamienicy na warszawskim Mokotowie. Specjalizujemy się w produkcji dubbingu, nagrań lektorskich oraz edycji dźwięku, zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów.

Firma została założona przez dwie kobiety – Ilonę Czech-Kłoczewską oraz Beatę Kawkę. Choć marka Film Factory Studio działa w branży od 2011 roku, historia współpracy członków zespołu sięga wstecz ponad 20 lat. Angażujemy do pracy doświadczonych, utalentowanych i otwartych ludzi, wykorzystujących swoje różnorodne umiejętności na wielu przestrzeniach. Współpracujemy ze znakomitymi realizatorami dźwięku, reżyserami polskich wersji językowych, tłumaczami i dialogistami, a także scenarzystami, reżyserami teatralnymi oraz aktorami i wokalistami.

Naszym celem zawsze jest dostarczenie produktu o najwyższej jakości artystycznej, z czego jesteśmy znani. Osiągamy to, dbając o najdrobniejsze detale oraz mając dostęp do najlepszych w swojej klasie polskich artystów dubbingowych.

Z naszymi partnerami w biznesie budujemy silne, długotrwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Wśród konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu oraz przyjazna, rodzinna atmosfera. Jesteśmy także elastyczni, dzięki czemu możemy szybko dostosować się do nawet najbardziej wygórowanych wymagań klientów.

Wiosną 2019 roku założycielki studia powołały do życia również Fundację Edukacji Teatralnej i Artystycznej FETA. Jej siedzibą stała się także kamienica przy ulicy Sandomierskiej 23. Wspólnie realizujemy warsztaty i projekty teatralne poświęcone dzieciom i młodzieży.

www.fundacjafeta.pl