Be nice
Have fun!

Non blandit massa enim nec dui nunc mattis. Montes nascetur ridiculus mus mauris vitae ultricies. Feugiat nibh sed pulvinar proin gravida hendrerit lectus. Nunc scelerisque viverra mauris in aliquam sem. Pretium viverra suspendisse potenti nullam ac tortor vitae.

Nagranie lektorskie

Przygotowujemy tłumaczenia oraz nagrania filmów i seriali w wersji lektorskich do internetu, telewizji oraz na płyty DVD. Wśród opracowanych przez nas tytułów znajdują się produkcje Netflixa, NBCU oraz Warner Bros, w tym hit 2019 roku – “Joker”.

Dubbing

Nasze najnowsze projekty dubbingowe obejmują filmy takie jak Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, Player One Stevena Spielberga czy Pokémon Detektyw Pikachu. Mieliśmy także przyjemność stworzyć polską wersję norweskiego filmu katastroficznego The Quake. To pierwszy przypadek w Polsce tworzenia dubbingu do filmu tego rodzaju i dystrybutor zdecydował powierzyć pracę nad tym projektem właśnie naszej firmie.

my page

Website for You Be niceHave fun! Film Factory to studio dźwiękowe mieszczące się w Warszawie. Specjalizujemy się w dubbingu, nagraniach lektorskich i edycji dźwięku zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów. Choć w branży działamy z powodzeniem od 2011 roku, historia współpracy członków naszego zespołu sięga wstecz ponad 20 lat. Naszym celem zawsze jest dostarczenie …

Read moremy page

Audiobooki

Produkujemy audiobooki oraz słuchowiska, od nagrań, aż po montaż i udźwiękowienie. Jesteśmy w stałej współpracy z Audioteką oraz większymi polskimi wydawnictwami. Wśród naszych produkcji znajdują się słuchowiska “Seksmisja” oraz “Upadek gigantów”, a także audiobooki nagrywane z Kasi Nosowską i Kubą Wojewódzkim.